Montované haly a garáže HALMONT™
NAUTIG SE dodává kvalitní montované haly, montované sklady, montované garáže a party stany za zaváděcí ceny.

Plachtové obloukové montované haly a garáže jsou v současnosti velmi vyhledávanou alternativou jinak nákladných staveb. Toto moderní ekonomicko-ekologické řešení si nachází stále více příznivců v průmyslu, hospodářství ale i soukromém sektoru. Montované haly se vyznačují odolnou ocelovou konstrukcí, kvalitním opláštěním, snadnou montáží a vysokou životností.

 
montované haly

Vyberte si z nabídky typizovaných rozměrů. Montované haly a garáže za příznivé ceny.

NABÍDKA MONTOVANÝCH STAVEB
Ocelová konstrukce je pozinkována proti korozi, opláštěna kvalitní textilní plachtou potaženou silným PVC (610 g/m2). Plachta je ošetřena vysokoúrovňovým UV filtrem, který zaručuje maximální životnost.  PVC má velkou pevnost v tahu, je 100% nepromokavé a odolává i sněhové pokrývce. Vrata jsou rolovací. 

Podívejte se na video z montáže zde.


Hlavní výhody montovaných staveb

1
Nízká pořizovací cena

Levné, kvalitní a vyzkoušené. Potřebujete skladovací nebo montážní prostory za bezkonkurenční ceny v ČR a na Slovensku? Nemůžete si dovolit investici do reálné stavby a hledáte moderní řešení pro business i hobby? Montované haly jsou chytrým řešením pro vás.

2
Snadná a rychlá montáž

Budova je postavena za několik hodin což oceníte zvláště pokud potřebujete něco rychle uskladnit a ochránit majetek před povětrnostními vlivy. Ušetřete i na montáži, kterou zvládne každý trochu šikovnější kutil. Na přání vám budovu samozřejmě na místě postavíme za nečekaně příznivých podmínek.

3
Je třeba stavební povolení?

Mnohdy stačí pouze ohlášení stavby a smontovanou halu můžete plně využívat bez zdlouhavého papírování a běhání po úřadech. Každou stavbou je vhodné konzultovat na příslušném stavebním úřadu.  Opláštěné montované stavby berou ohled na prostředí a jsou moderním ekonomicko-ekologickým trendem.

4
Odolné a přenosné

Snadno posunete nebo demontujete a převezete. Odolají nepřízni počasí, UV záření i kyselému prostředí. Ocelová pozinkovaná konstukce předurčuje haly pro dlouhodobé využívání.

Možnosti využití

Skladovací prostory
Výrobní prostory
Garáže
Pěstování nebo chov
Kulturní a společenské prostory
Sportovní a tréninkové zázemí
Hangáry
Univerzální zastřešení

 

Katalog

 

ceník: montované haly

montované haly, montované garáže, plachtové haly, plachtové garáže, skladové haly, plachtové sklady