Montované plachtové haly, sklady, garáže a přístřešky HALMONT

Nabízíme montované stavby v typizovaných rozměrech za příznivé ceny. Již 5 let na trhu. Ověřené a odolné řešení. Kvalitní montované haly, sklady, garáže, ohrady a zastřešení.

Plachtové obloukové montované haly a garáže jsou v současnosti velmi vyhledávanou alternativou jinak nákladných staveb. Toto moderní ekonomicko-ekologické řešení si nachází stále více příznivců v průmyslu, hospodářství ale i soukromém sektoru. Montované haly se vyznačují odolnou ocelovou konstrukcí, kvalitním opláštěním, snadnou montáží a vysokou životností. Skladem v ČR.

Možnosti využití

Skladovací prostory
Výrobní prostory
Garáže
Pěstování nebo chov
Kulturní a společenské prostory
Sportovní a tréninkové zázemí
Hangáry
Univerzální zastřešení

 

HLAVNÍ VÝHODY MONTOVANÝCH STAVEB

Nízká pořizovací cena
Levné, kvalitní a vyzkoušené. Potřebujete skladovací nebo montážní prostory za bezkonkurenční ceny v ČR a na Slovensku? Nemůžete si dovolit investici do reálné stavby a hledáte moderní řešení pro business i hobby? Montované haly jsou chytrým řešením pro vás.

Snadná a rychlá montáž
Budova je postavena za několik hodin což oceníte zvláště pokud potřebujete něco rychle uskladnit a ochránit majetek před povětrnostními vlivy. Ušetřete i na montáži, kterou zvládne každý trochu šikovnější kutil. Na přání vám budovu samozřejmě na místě postavíme za nečekaně příznivých podmínek.

Je třeba stavební povolení?
Mnohdy stačí pouze ohlášení stavby a smontovanou halu můžete plně využívat bez zdlouhavého papírování a běhání po úřadech. Každou stavbou je vhodné konzultovat na příslušném stavebním úřadu. Opláštěné montované stavby berou ohled na prostředí a jsou moderním ekonomicko-ekologickým trendem.

Odolné a přenosné
Snadno posunete nebo demontujete a převezete. Odolají nepřízni počasí, UV záření i kyselému prostředí. Ocelová pozinkovaná konstukce předurčuje haly pro dlouhodobé využívání.

MONTOVANÁ GARÁŽ – BESTSELLER!

Celoroční zastřešení pro Vaše miláčky.

MONTOVANÉ OHRADY A CHLÉVY

Oblíbené montované budovy pro malé i velké hospodáře.